Криптовалюта може змінити наше життя приблизно так само, як це зробили мобільні телефони та інтернет. Спочатку вважалося, що мобільні телефони будуть використовуватися тільки для компенсації фізичного розриву між людьми, дозволяючи їм спілкуватися через тисячі кілометрів. Але в міру свого розвитку вони змінили не тільки способи спілкування, а й усі аспекти людського життя — від банківської справи до перегляду веб-сторінок. Так само технологія, що лежить в основі криптовалюти, все ще розвивається, і мало хто знає, до чого це призведе. Однак одне можна сказати напевно: фінансова система вже не буде колишньою.
Користувачам доступна картка біткоін, яка дає змогу здійснювати платежі, автоматично перетворюючи криптовалюту на фіатні гроші. Якщо ви ще не встигли обзавестися крипто активами, відвідайте цей сайт https://www.bybit.com/ru-RU/.
Дехто стверджує, що криптовалюта негативно вплине на світову економіку, особливо на ту, що розвивається, оскільки вона усуває необхідність у посередниках, таких як банки. Насамперед вони посилаються на її новизну та відсутність довіри серед значної частини користувачів. Вони також посилаються на надзвичайну волатильність криптомонет і відсутність регулюючих органів. Інші стверджують, що відсутність регулювання робить криптовалюту демократичною. Вони також стверджують, що криптовалюта сприяє фінансовій інтеграції в бідних країнах з неперевершеною швидкістю через підвищення прозорості транзакцій завдяки децентралізованій системі бухгалтерських книг, низькій вартості транзакції та здатності перемогти інфляцію, якщо хтось вирішить тримати її як інвестиції.
Незалежно від аргументів, у вересні 2021 року Сальвадор став першою країною у світі, яка схвалила біткоіни, найбільшу криптовалюту, як законний платіжний засіб поряд із доларом США. Мабуть, вона побачила певні переваги в її використанні. Крім того, багато інших країн або розробляють, або думають про розробку власної криптовалюти, званої цифровою валютою центрального банку (CBDC).
Корпорації в основному люблять криптовалюту, оскільки вона знижує регулятивний нагляд і допомагає їм вести бізнес. Більшість користувачів знаходять її простою в транзакціях і торгівлі. Але реальна проблема може виникнути з переходом. Наскільки швидко — або повільно — ми зможемо адаптуватися до цього нового технологічного способу торгівлі. Від того, наскільки плавно ми здійснимо перехід, залежатиме, чи принесе криптовалюта користь світовій економіці, чи обрушить її. Але вона, безумовно, змінить наявну систему.
Ви також маєте можливість інвестувати в криптовалюту. Для цього можна спробувати використати сучасну біржу https://www.bybit.com/uk-UA/. Тут є велика кількість різних монет, тому вам досить просто буде знайти щось цікаве для покупки.